Kategorijos

Makita

 

UAB LITERNA

Verkių g.42   Vilnius   LT-09109
Įmones kodas 124942563 , PVM kodas LT249425610
Atsiskaitomoji sąskaita LT607044060001669261 
AB SEB bankas banko kodas 70440

Buhalterijos pasiteiravimo  telefonas :  8-656-12772  El.paštas : natalija@literna.lt  ;   lucija@literna.lt

 
Vilniuje  :                                                             Vilniuje:                                                    
Verkių g. 42 LT-09109                                         Eišiškių pl. 8, Vilnius                                
                                                                                                                                            
                                                                             
 
Parduotuvės darbo laikas:                                 Parduotuvės darbo laikas:                        
I-V   8.00 - 18.00                                                I-V   8.00 - 17.00                                      
 
Aidas Beliauskas                                               Remigijus Akromas                                                            
+37064030304                                                   Mob. +370 658 16722                             
El.paštas : aidas@literna.lt                                El. paštas: Remigijus@literna.lt               
                                                                                                                                            
 
Laurynas Paulavičius                                         Jevgenij Litvin
+37062714447                                                   Mob. +370 64656812
 Laurynas.p@literna.lt                                        El. paštas: Jevgenij@literna.lt
 
Stanislovas Vaitiukevičius                                  Ovidijus Tamulevičius
 +37060608918                                                  Mob. +370 625 24015 
Stanislovas@literna.lt                                         ovidijus@literna.lt 
 
Sigitas Baniulis
+37068515143
sigitas@literna.lt                                          
 
 
 
     
 
     
 
Kaune :
Draugystės g.21 LT-51231
Tel:  8-37-766162
 
Parduotuvės darbo laikas:
 I-V   8.00 - 17.00
 
Laurynas Samonis  
+37065024136
El.paštas : laurynas@literna.lt
 
 
Klaipėdoje:                                                             Šiauliuose:
Svajonės g. 33  LT-94101                                      Pailių 6B-1   LT-78366
                                                                               Tomas Matuzevičius 
Tel/fax +370 655 74883                                         Tel: 8-41-513471 
                                                                               Fax: 8-41-513850 
                                                                                  Mob. +370 630 55459
 
Parduotuves darbo laikas:                                      Parduotuves darbo laikas:  
I-V  8.00 - 18.00                                                      I-V  8.00 - 17.00
El.paštas : rimas@literna.lt                                     El.paštas :tomas@literna.lt      
                                
             
 
 

 

 


*Prekių kurių kainos – 0,00Eur. užsakyti negalima.Šios prekės jau negaminamos arba pasikeitė jų modeliai. Dėl Jus dominančių prekių analogų prašome kreiptis į mūsų vadybininkus, kurių kontaktus rasite "kontaktų" skyriuje.