Kategorijos

Makita

UAB LITERNA

Verkių g.42   Vilnius   LT-09109
Įmones kodas 124942563 , PVM kodas LT249425610
Atsiskaitomoji sąskaita LT607044060001669261 
AB SEB bankas banko kodas 70440

Buhalterijos pasiteiravimo  telefonas :  8-656-12772  El.paštas : natalija@literna.lt  ;   lucija@literna.lt

 
Vilniuje  :                                                               Kaune :
Verkių g. 42 LT-09109                                          Draugystės g.21 LT-51230
                                                                             Tel:  8-37-766162
                                                                             
 
Parduotuves darbo laikas:                                    Parduotuves darbo laikas:
I-V   8.00 - 18.00                                                   I-V   8.00 - 17.00
 
Aidas Beliauskas                                                   El.paštas : laurynas@literna.lt
+37064030304
El.paštas : aidas@literna.lt                                    
 
Laurynas Paulavičius
+37062714447
 Laurynas.p@literna.lt
 
Stanislovas Vaitiukevičius
 +37060608918
 Stanislovas@literna.lt
 
Sigitas Baniulis
+37068515143
sigitas@literna.lt
 
 
    
 
Klaipėdoje:                                                             Šiauliuose:
Šilutės pl. 79 LT-94101                                          Architektų g.1C LT-78366
                                                                               Tomas Matuzevičius 
Tel/fax +370 655 74883                                         Tel: 8-41-513471 
                                                                               Fax: 8-41-513850 
                                                                                  Mob. +370 630 55459
 
Parduotuves darbo laikas:                                      Parduotuves darbo laikas:  
I-V  8.00 - 18.00                                                      I-V  8.00 - 17.00
El.paštas : rimas@literna.lt                                     El.paštas :tomas@literna.lt